• Ubytování Ostrava - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Ostrava - Switch to English   
  • Unterkunft Ostrava - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Ostrava - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Ocтрaвa - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Ostrava
Ostrava - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

Hotel MARIA Ostrava ***
[ Ubytovanie Ostrava - Přívozská 23 ]

Hotel MARIA Ostrava

Hotel Maria v Ostrave poskytuje hosťom pohodlné a príjemné ubytovanie. Hotel Maria v Ostrave ubytovanie:. Hotel Maria v Ostrave ponúka na ubytovanie jedno, dvoj a trojlôžkové izby. Celková kapacita hotela Maria v Ostrave je 40 izieb 72 lôžok. K dispozícii je tiež bezbariérová izba. Izby hotela Maria v Ostrave sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, telefónom, káblovou televíziou, automatickým protipožiarnym systémom, internetovým pripojením.

ceny od 400,00 Kč

Konferenčná/spoločenská miestnosťInformačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Bezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €),stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNONočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)

Hotel Veronika ***
[ Ubytovanie Ostrava - Mírové náměstí 3d/519 ]

Hotel Veronika

Hotel Veronika nájdete 2 kilometre od centra Ostravy, na malebnom námestí v mestskej časti Vítkovice. Hotel Veronika v Ostrave Vítkoviciach UBYTOVANIE:. Hotel Veronika v Ostrave ponúka ubytovanie v 58 izbách v štyroch cenových relacích. Ostravský hotel Veronika vám ponúka ubytovanie v relácii STANDARD ** a STANDARD *** jedná sa o jedno, dvoj a štvorposteľové izby, ŠPECIÁL *** izby pre dlhodobé pobyty a LUX *** dvoch a trojlôžkové izby.

ceny od 820,00 Kč
Zdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínTaxiÚschovňa bicyklovBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolfový trenažér, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

U Kyblíku *
[ Ubytovanie Ostrava - Serafínova 580 ]

U Kyblíku

Ubytovňa penzión U Kybliku sa nachádza v metropole Moravskosliezskeho kraja v meste Ostrava. Mesto Ostrava je svoju rozlohou druhým najväčším mestom republiky a počtom obyvateľov tretím najväčším. Penzión u Kybliku v Ostrave má výhodnú strategickú polohu, leží približne 10 kilometrov južne od štátnej hranice s Poľskom a 50 kilometrov západne od hranice so Slovenskom. Penzion U Kybliku ubytovanie v Ostrave:.

ceny od 640,00 Kč

TV miestnosťPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNO,ne stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieNočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIEKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIESolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIEKasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIEWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIEWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIEMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIEReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIEZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE

Hotel Club Trio ***
[ Ubytovanie Ostrava - Pobialova 10 ]

Hotel Club Trio

Hotel TRIO sa nachádza v Ostrave v centre mesta priamo v centre zábavnej zóny Stodolní. Hotel Trio v Ostrave ubytovanie:. Hotel Trio v Ostrave ponúka ubytovanie o celkovej kapacite 12 izieb so 30 lôžkami. Vybrať si môžete zo 7 dvojposteľových izieb typu štandard a nadštandard, 3 izby sú trojlôžkové a 1 izba je štvorlôžková. Je tu tiež 1 dvojlôžkové apartmáne. Možnosť prísteliek. Hotel Trio v Ostrave poskytuje príjemné a pohodlné ubytovanie.

ceny od 900,00 Kč


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)

, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)
Izbová službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínTaxiDiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDivadlo, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIEKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIEZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIELobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIEInternetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIESnack bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE

HOTEL NIKOLAS ***
[ Ubytovanie Ostrava - Nádražní 124 ]

HOTEL NIKOLAS

Vďaka svojej polohe je hotel Nikolas v Ostrave teda ideálnym východiskovým miestom pre realizáciu všetkých Vašich aktivít v ostravskom regióne. Hotel Nikolas v Ostrave ubytovanie. Hotel Nikolas ponúka ubytovanie v izbách typu štandard, superior a apartmány. Nikolas Hotel v Ostrave má vo všetkých izbách hypo-alergénne matrace, ústredné kúrenie a vlastnú kúpeľňu s fénom a sprchou alebo vaňou.

ceny od 900,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 10Pranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKongresyBusiness

Imperial Hotel Ostrava ****
[ Ubytovanie Ostrava - Tyršova 6 ]

Imperial Hotel Ostrava

Hotel Imperial Mamaison sa nachádza v Žiline, svojou ideálnou polohou a kuchyňou je jedným z vyhľadávaných cieľov kongresovej turistiky v tomto moravskom regióne. Príjemný a moderný Mamaison Hotel Imperial sa nachádza priamo v srdci Ostravy, v blízkosti hlavných pamiatok, obchodov, reštaurácií a rušného nočného života. Mamaison Imperial Hotel v Ostrave ubytovanie:. Hotel Imperial Mamaison v Ostrave ponúka ubytovanie v 151 izbách, 11 apartmánoch v rôznych stylech.

ceny od 2 500,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťInformačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 9 999,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 9 999,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 270,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíSekretárske služby, je poskytované zadarmo: NIE (cena 9 999,00 €)Zmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Zámek Zábřeh Ostrava ****
[ Ubytovanie Ostrava - U Zámku 42/1 ]

Zámek Zábřeh Ostrava

Hotel Zámok Zábřeh v Ostrave predstavuje výnimočný súlad minulosti a prítomnosti. Tunajšie tvrz sa prvýkrát písomne ​​pripomína už v roku 1529. Pôvodný renesančný zámok potom prešiel z rúk šľachty do rúk cirkvi, až v minulom storočí úplne stratil na dôstojnom významu. Hotel Zámok Zábřeh v Ostrave ubytovanie. Hotel Zámok Zábřeh v Ostrave disponuje ponukou ubytovania v romantických spálňach s kamennými krby a starožitnosťami, pričom každý z izieb je originálna.

ceny od 1 490,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťPrednášková sálaInformačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDivadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIEMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIEReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSpa & wellness

Penzion Magda
[ Ubytovanie Ostrava - Rokycanova 24 ]

Penzión Magda sa nachádza v Ostrave a je situovaný v pokojnej vilovej štvrti Radvanice, ktorá je ľahko dostupná z centra Ostravy. Penzión Magda v Ostrave ubytovanie:. Penzión Magda v Ostrave ponúka ubytovanie o celkovej kapacite 6 lôžok v 3 dvojlôžkových izbách s možnosťou 1 prístelky. Izby sú pohodlné so štandardným vybavením: TV so satelitnou príjmom a chladničkou, vlastné sociálne zariadenie, ktoré je priamo na izbách. Na požiadanie je možné hosťom zapožičať prístelku.

ceny od 700,00 Kč

GARNI hotel ***
[ Ubytovanie Ostrava - Na Bunčáku 1114/2 ]

GARNI hotel

Hotel Garni sa nachádza uprostred zelene v pokojnej časti mesta Ostrava, v doline St. Trojice, v oblasti Villa len 10 minút chôdze od centra mesta – Masaryk square, 5 minút jazdy od Zoo, Ostrava univerzity, Slezskoostravský hrad, Černá lúka a 15 minút od gol-fového-made môj kurz v heřovicích. Táto štvrť postavený gróf Wilczek v 20. rokov 20. stol. Vo všetkých izbách a v priestoroch hotela je k dispozícii pre TV, telefón a vysokorýchlostné WiFi internet (10 MB).

ceny od 1 000,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťTV miestnosťIzbová službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVodné športyTuristikaRomantickéPríroda

Jan Maria ****
[ Ubytovanie Ostrava - Slívova 1946/7 ]

Jan Maria

Luxusný Štvorhviezdičkový hotel s 22 izbami má wellness centrum (sauna, Solárium, Vírivka, masáže), spoločenská miestnosť pre 70 osôb, čtyřdráhovým bowlingem a viacúčelové športové ihrisko s umelým osvetlením. Víkendové ceny ubytovania 999,-KČ/osoba/noc. Platiť za dni piatok, sobotu, nedeľu. Luxusný Štvorhviezdičkový hotel s 22 izbami má wellness centrum (sauna, Solárium, Vírivka, masáže), spoločenská miestnosť pre 70 osôb, čtyřdráhovým bowlingem a viacúčelové športové ihrisko s umelým osvetlením.

ceny od 1 700,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťPrednášková sálaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNOBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 500,00 €)Bezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIEFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIESauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDivadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIEWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIEMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: NIEVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIEKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIESpa & wellnessRomantickéKongresyPobyty s deťmiBusiness
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA